Науково-просвітницький проєкт «BukScience Days. Весна-2020»

12-16 травня 2020 року відбудеться науково-просвітницький проєкт «BukScience Days. Весна-2020», який має на меті простим і водночас незвичним способом популяризувати науку та її досягнення, залучаючи та заохочуючи молодь до наукової творчості.
Гасло 2020 – Inside the SCIENCE (Наука зсередини)
Захід відбудеться в онлайн-режимі за підтримки Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, КЗ «Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», КЗ «Буковинська Мала академія учнівської молоді», КЗ Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини», Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, ГО Quadrivium, ГО «Центр інноваційних реформ», ГО «Всесвіт на долоні» та є частиною загальноукраїнської акції «Дні науки», яка покликана збудувати ще один місточок між громадськістю, освітянами, науковцями і довести, що наука – справді цікава, а її розвиток – одна із стратегічних цілей для Української держави у XXI ст.
Завдання проєкту «BukScience Days. Весна-2020»:
- популяризація науки та інновацій, демонстрація суспільству місця і ролі науково-технічного прогресу у сучасному світі та житті людини;
- демонстрація науково-технічних досягнень закладів загальної, середньої та позашкільної освіти Чернівецької області;
- формування у молоді мотивації до занять науковими дослідженнями;
- посилення престижу професії вченого-дослідника.
Пропонуємо учням училища долучатись до проєкту.
Програма проведення «BukScience Days. Весна-2020»: programa-12-16-travnya.pdf [298,65 Kb] (cкачиваний: 2) .