Пленер «Барви осені»


Урааа! Пленер «Барви осені» розпочато! Хороший настрій, барвиста палітра та творче натхнення сонячною погодою сприятимуть хорошим результатам учнів Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці.
Детальніше


Пленер у парку «Жовтневий»


Малюємо осінь! Триває пленер учнів Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці. Локація – парк «Жовтневий». Жовто-багряне листя, чудові краєвиди надихають на творчість. Майстри пензля, учні III курсу за професією «Живописець», під керівництвом майстра виробничого навчання Березки Жанни Миколаївни пишуть пейзажі та переносять на папір красу рідного міста.
Детальніше


Турнір з міні-футболу


15-17 жовтня 2019 року у Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівці відбувся традиційний училищний турнір з міні-футболу серед академічних груп, присвячений 75-річниці нашого закладу.
Детальніше


Відкрита година спілкування на тему: «Історія розвитку українського війська»


З метою патріотичного виховання молоді, 10 жовтня, до Дня захисника України, викладачем предмету «Захист Вітчизни» була проведена відкрита година спілкування на тему: «Історія розвитку українського війська» для учнів І курсу групи № 103/104 за професією «Столяр; різьбяр по дереву та бересту».
Детальніше


Змагання з легкої атлетики обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області


9 жовтня, учні ІІ курсу за професією «Живописець» взяли участь у змаганнях з легкої атлетики обласної Спартакіади, що проводилися серед учнів закладів професійної освіти Чернівецької області на стадіоні «Буковина».
В напруженій боротьбі команда дівчат нашого училища зайняла ІІ місце з естафетного бігу 4×100 м.
МОЛОДЦІ!!! ВІТАЄМО!!! Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!!!
Детальніше


Рогізна-500


7 жовтня викладачі та учні нашого училища прийняли участь у вечері-діалозі «Про Рогізну з любов’ю» з нагоди 500-ліття від часу першої письмової згадки про поселення у мікрорайоні Рогізна, який відбувся у Чернівецькій обласній універсальній бібліотеці ім. М. Івасюка.
У рамках проведення цього краєзнавчого заходу була представлена електронна презентація про історію та сучасність мікрорайону, яку підготував викладач Чернівецького коледжу дизайну та економіки Микола Семенюк.
Детальніше


Захід до Дня працівника освіти «Є професія у світі – серце віддавати дітям!»


«Є професія у світі – серце віддавати дітям!». Саме під таким гаслом, 3 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, учні Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці вшановували працю педагогів. Учні ІІ курсу групи № 215/216 за професією «Живописець» під керівництвом класного керівника Болгової Г. К. та майстра виробничого навчання Трандафір-Лисак В. С. підготували святкову програму для всіх працівників нашого закладу.
Детальніше


Конкурс вітальних листівок та квіткових композицій до Дня працівника освіти


У рамках відзначення Дня працівника освіти, серед учнівських груп училища був проведений конкурс вітальних листівок та квіткових композицій. Чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції, прикрашені дарами осені та пожовклим листям були справжньою окрасою свята.
Детальніше


Ювілейна ХV «Буковинська миля»


29 вересня 2019 року у Чернівцях відбулася Ювілейна ХV «Буковинська миля». Крім масового забігу, на Соборній площі також провели чемпіонат України з бігу на 1 милю.
Сюрпризним почесним гостем заходу цього разу був зірковий веслувальник (каное) – дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан з Одеси. А головним організатором, нагадаємо, є місцевий зірковий олімпієць – кращий спортсмен України 2006 р., чемпіон Європи (2005) та світу (2006) з бігу на 1500 м Іван Гешко.
Традиційно національним змаганням передував масовий забіг для всіх охочих на дистанцію 2 милі, у якому активно прийняли участь учні нашого училища.
Детальніше


Виставка малюнків на тему «Правила дорожнього руху – твоя безпека»


Виставка малюнків на тему «Правила дорожнього руху – твоя безпека», що проводилась у Вищому професійному художньому училищі № 5 м. Чернівці в рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!».
Детальніше